RAFIT
Witam na stronie Rafit!

JAK LECZĘZajmuję się rehabilitacją pooperacyjną oraz zachowawczą w leczeniu schorzeń kręgosłupa oraz stawów obwodowych. Przy przywracaniu moich Pacjentów do zdrowia i sprawności, stosuję najefektywniejsze i nieinwazyjne metody leczenia kręgosłupa oraz całego narządu ruchu. Staram się robić to w rozumieniu holistycznym, używając: osteopatii, fizjoterapii ,terapii manualnej, oklejania plastrami (kinesiology taping).Moim priorytetem jest to, aby mój Pacjent jak najszybciej wrócił do sprawności i dobrego samopoczucie. Swoją pracę zawsze zaczynam od rzetelnego wywiadu i staram się bardzo dokładnie ustalić przyczynę dolegliwości. Mając pełen obraz, dobieram indywidualne postępowanie terapeutyczne.

Swoim pacjentom oferuję pomoc po urazach oraz zabiegach rekonstrukcyjnych w ortopedii. Zajmuję się leczeniem dolegliwości pochodzenia kręgosłupowego, różnych zaburzeń funkcjonalnych , ostrego i przewlekłego bólu, a także urazów sportowych.

CO LECZĘ: bóle kręgosłupa, bóle pleców, mięśni, stawów, rwę kulszową, rwę ramienną, ból szyi i karku, mrowienie i drętwienie kończyn, migreny i wiele innych dolegliwości całego narządu ruchu.

KOGO LECZĘ: Zajmuję się osteopatią i fizjoterapią. Na terapię zapraszam osoby dorosłe dzieci i  kobiety w ciąży, cierpiące często na bóle kręgosłupa i stawów.

Oferuję najwyższą jakość świadczonych usług i indywidualną terapię w jednoosobowym gabinecie.


 
 
 
 
 
 
RAFITO mnieUsługiCennikKontakt