O mnie

 

 Od wielu lat pracuję w zawodzie i pomagam moim pacjentom z dolegliwościami narządu ruchu. Moje doświadczenie zawodowe poparte jest solidną baza naukową:

Jestem absolwentem   5 letniej  belgijskiej szkoły Osteopatii:   Sutherland college of Osteopathic Medicine

Mgr Fizjoterapii   I Wychowania Fizycznego AWF Warszawa

Trenerem  Kulturystyki i Podnoszenia Ciężarów

Na co dzień  pasjonat ćwiczeń  siłowych 

Opinie
Na stronie :https://www.facebook.com/pg/rafalosteopata/reviews/?ref=page_internal można znaleść opinie pacjentów korzystających z moich usług. oto kilka z nich:

Martyna Sobótka zrecenzowała: RAFIT Rehabilitacja i Osteopatia – 5 gwiazdek

Trafiłam do pana Rafała po zerwaniu więzadeł krzyżowych w kolanie, przeprowadzał rehabilitację przed i po rekonstrukcji operacyjnej. Jest to znakomity specjalista z ogromną wiedzą, niemałym doświadczeniem oraz ze wspaniałym podejściem do pacjenta. Wspierający i empatyczny, stwarza wspaniałą atmosferę podczas terapii. Profesjonalista na najwyższym poziomie.
 

Marek Szostak zrecenzował: RAFIT Rehabilitacja i Osteopatia – 5 gwiazdek

Warto znać takiego człowieka, do którego wchodzisz z (chronicznym wręcz) bólem pleców, a wychodząc nie jesteś w stanie "znaleźć" go nawet w pozycjach/ruchach, w których doskwierał Ci najbardziej.

Polecam serdecznie :)

PLUS:
"Jeżykowa" mata dla odważnych
:D

Andrzej Mikolajczuk zrecenzował: RAFIT Rehabilitacja i Osteopatia – 5 gwiazdek

 

Rafał pomagał mi przy rehabilitacji kolana po osteotomii. Po tej skomplikowanej operacji na mocno zniszczonym kolanie dzięki właściwie dobranym ćwiczeniom i zabiegom wróciłem do sprawności w tempie które zaskoczyło lekarza, który mnie operował. Profesjonalizm na 5. Ponadto pogoda ducha Rafała, optymizm i (czasem rubaszne) poczucie humoru poprawi nastrój w dniach kiedy wszystko idzie Wam pod górkę i brakuje motywacji. Polecam.
 

Ania Osińska zrecenzowała: RAFIT Rehabilitacja i Osteopatia – 5 gwiazdek

Rafał to świetny specjalista i wspaniały człowiek. Polecam każdemu, kto szuka pasjonata i prawdziwego fachowca:)
 

Ola WuMu zrecenzowała: RAFIT Rehabilitacja i Osteopatia – 5 gwiazdek

Byłam pod opieką Rafała od 3 doby po operacji ACL kolana. Bardzo szybko wróciłam do zdrowia - na sukces zlożyła się operacja oraz doskonała rehabilitacja. Gdy w trakcie powrotu do sprawności pojawiały sie bóle czy dyskomfort, Rafał od razu wnikliwie diagnozowal przyczynę i znajdował rozwiązanie. A do tego pełna pasja, motywacja i empatia i ćwiczenia/zabiegi dostosowane do możliwości pacjenta. Jestem bardzo wdzięczna! Nie mam obaw przed kolejnym sezonem narciarskim. Polecam 
 

Kilka słów na temat: profesjonalizm, empatia, delikatność, cierpliwość, humor i sympatyczna atmosfera. 
Rafał Hałaj to świetny specjalista. Polecam.
 

Kasia Krupska zrecenzowała: RAFIT Rehabilitacja i Osteopatia – 5 gwiazdek

Rafał jest rewelacyjnym rehabilitantem. W "pacjencie" widzi człowieka, nie kolejny przypadek, i robi wszystko, zeby jak najszybciej wyzdrowiał. Ma ogromna wiedzę którą chętnie sie dzieli. A najważniejsze, ze u niego idzie to w parze z niesamowitą pogodą ducha i pozytywnym nastawieniem, które udziela sie innym i sprawia, że udręka rehabilitacji zamienia się w prawie zwykłą wizytę towarzyską ;) Tylko dzięki niemu wytrwałam całą rehabilitacje. Dziękuje!
 

Daniel Kubicz zrecenzował: RAFIT Rehabilitacja i Osteopatia – 5 gwiazdek

Jesteś mistrz:)) Bark przywrócony do sprawności i nareszcie moge wrócić na treningi:))) Rafałi dziękuje za usprawnienie życia

Kasia Gintowt zrecenzowała: RAFIT Rehabilitacja i Osteopatia – 5 gwiazdek

Do Rafała chodzę już parę lat i tylko irytują mnie dłuższe przerwy w zabiegach. Oczywiście to ja ponoszę za nie odpowiedzialność, a raczej moje obowiązki. Najchętniej chodziłabym codziennie. Świetnie zajmuje się moim chorym kolanem, dba o mój kręgosłup i wiem, że bez Rafała moje życie byłoby gorsze. No i te rozmowy... Polecam!

 ;)

RAFITO mnieUsługiCennikKontakt